Live, Gazetarja heq mbathjet perballe kryeministrit Serb (Shiko Videon)

gazetarj-dacicNjë emision shumë i popullarizuar në Serbi “mision i (pa) mundur”, ka vënë në lojë kryeministrin e Serbisë Ivica Daçiç.

Duke e provokuar me udhëheqësen gjatë një interviste televizive për të parë si do të jetë reagimi i tij ndaj një femre që ia tregon.
Ekipi i emisionit ka planifikuar që “gazetarja” seksi të heq të brendshmet dhe gjatë intervistës të hap këmbët duke zbuluar pjesët intime dhe kështu ndodhi. Ja si ishte reagimi i kryeministrit serb.Daçiç ka humbur kontrollin ndërsa nuk i heq sytë nga “gazetarja” .

Ndiqeni Videon…