LIVE/ Arjan Çani në “FAKT”: Unë do e votoj kundër Edi Ramën, na ka…


Gazetari Arjan Çani, njëkohësisht edhe drejtuesi i emisionit “Zonë e Lirë” është shprehur në studion e emisionit “FAKT” të gazetarit Çim Peka, është shprehur se “e ka votuar kundër Ramën dhe kundër do ta votojë sepse ka vrarë shpresën”.

“Këta janë fall. Nëse Meta e Rama janë bashkë, Edi Rama është prap kryeministër. Unë nuk e dua, kundër e votova dhe kundër do e votoj prap. Na vrau shpresën. Rriti taksat, nuk e di sa familje mbahen me buk nga taksat që mbahen nga rroga ime.

Ato që përdoren tek parku i liqenit janë paratë tona, jo të Erion Velisë”, u shpreh Çani.
lv