Linda në Playboy, e ftoi bosi

Thuhet se bosi Hugh Heffner, ka kërkuar personalisht nga ekipi menaxherial i këngëtares që ajo të këndojë në atë mbrëmje.Linda Halimi ka njoftuar përmes rrjeteve sociale se në muajin shtator do të performojë në shtëpinë e Playboy në një ndejë të madhe, ku do të marrin pjesë personalitete të njohura, si Jay Z, Beyonce, Mariah Carey, Alicia Keys etj.

“Faleminderit z. Hefner që më keni kërkuar mua dhe është një nder i madh ta promovoj këngën time të re debutuese në ‘Mansion’ dhe jam e nderuar që do t’ju takoj së shpejti juve dhe familjen tuaj të bukur e të madhe të Playboy”, shkruannë faqen e Lindës në Facebook. /LajmeOnline/