Linda Morina krahasohet me futbollistin e njohur, “ia rrasi n’gojë…” (Foto)

linda_1476443822-6725200
Si duket dikush i ka bërë një krahasim të fotografisë së Linda Morinës dhe legjendës së futbollit, Ronaldinjo.
Megjithatë, ajo këtë fotografi e ka postuar në “Instagramin” e saj dhe për ata që e kanë krijuar këtë montazh ka një mesazh mjaft të rëndë, shkruan Gazeta Express.

“Fansa kush e ka ba kët krahasim amatoresk ja rrasi ngoj ni kuti qibrita une nuk i nxhaj mesit aspak se ky i ka dhomt ai vllaqat e traktorit ndërsa une i kom tbukur sikur hirushja”, ka shkruar ajo.
linda-morina_1476443793-7622100