Leonora Jakupi viziton Prekazin dhe përqafon Rifat Jasharin (Foto)

leooo-577x380
Me rastin e manifestimit të Epopesë së UÇK-së, këngëtarja Leonora Jakupi e ka vizituar sot Prekazin heroik.
Ajo ka postuar fotografi në llogarinë e saj në Instagram duke u përqafuar me vëllain e heroit legjendar Adem Jasharit, Rifat Jasharin, si dhe duke i lënë lule varrit të Adem Jasharit.

Kujtojmë që Leonora shpesh herë kujton familjen e Jasharajve, madje u ka kushtuar edhe këngë të shumta patriotike.
leonora-jakupi