Laureta, para Nores dhe Roberit, kishte ndare edhe një qift tjetër të famshëm ?!


Laureta Maqedonci është emri i bjondinës me të cilen Roberti është zënë duke e tradhëtuar Norën dhe si pasojë e kësaj tradhëtie, thuhet se çifti është ndarë, transmeton Gazeta Blic.

Bukuroshja për të cilen po flitet se ka lidhje me burrin e këngëtares Nora Istrefi, në të kaluarën mori pjesë edhe në lidhjen mes Dafina Zeqirit dhe Krenar Cocaj, cift ky i ndarë vite më parë./GazetaBlic/
raa