Lakuriq në faqen e eskortave, zbulohen fotot e Linda Reit me organ mashkullor

Ajo është transgjinorja më e njohur në Shqipëri, ku dalja e saj para ekranit apo postimet në rrjete sociale shpesh janë shoqëruar me reagime të ashpra.
Fjalën e kemi për Linda Rei, emri i së cilës po përflitet së fundmi, duke pasur parasysh dhe pjesëmarrjen e saj në një program kërcimi.
Mirëpo, disa foto të Linda Rei-t janë zbuluar në një prej faqeve të eskortave online, ku ajo është me organ mashkullor dhe pozon e zhveshur duke reklamuar veten per me shume foto
Vazhdo leximin në linkun më poshtë

Vazhdim