Lajmifundit,Arrestohet Visar Ymeri (Video)


Arrestohet Visar Ymeri by GazetaExpress
Mëngjesin sotëm policia ka shkuar në banesën ku jeton deputeti i VV-së. Visar Ymeri dhe e ka arrestuar atë.
Express ju sjell pamjet nga momenti i arrestimit të Ymerit të dërguara nga një qytetar.
vv