Lajmi me i fundit,UEFA anulon të gjitha miqësoret pas sulmeve në Bruksel?


UEFA po mendon t’i anuloj të gjitha miqësoret e përfaqësuesve, të parapara të zhvillohen gjatë këtij muaji
Pas sulmeve terroriste në Brukses, ku mbetën të vdekur 34 persona, UEFA po mendon t’i anuloj të gjitha miqësoret e përfaqësuesve, të parapara të zhvillohen gjatë këtij muaji, raporton Tuttomercatoweb.com.

Por, deri më tani e sigutë është që do të anulohet vetëm miqësorja mes Belgjikës dhe Portugalisë, derisa për takimet tjera prtiet të vendoset shumë shpejtë.
Edhe Kombëtarja shqiptare ka në plan dy ndeshje miqësore me Austrinë (29 mars) dhe Luksemburgun (29 mars), përcjell Express.
br