Lajmi me i fundit,Sulmet në Bruksel,Ronaldo në rrezik?


Real Madrid frikësohet për yllin e ekipit Cristiano Ronaldo i cili me Portugalinë do të ndeshet me Belgjikën në miqësoren e javës së ardhshme në Bruksel.
Tri shpërthime kanë sjell dhjetëra viktima në Bruksel.
Aeroporti dhe metroja kanë qenë cak i sulmeve që kanë ndezur alarmin e sigurisë në kryeqytetin e Belgjikës, por edhe kryeqendra tjera në Evropë.
Dhe, Real Madrid frikësohet për yllin e ekipit Cristiano Ronaldo i cili me Portugalinë do të ndeshet me Belgjikën në miqësoren e javës së ardhshme në Bruksel, raportojnë mediat spanjolle, përcjell “Lajmi.net”.
Ballafaqimi thuhet se mund të anulohet por ende nuk ka asgjë zyrtare.
ron