Lajmi me i fundit,ePabesueshme kjo nga Nora dhe Roberti…


Çifti më simpatik i showbizit shqiptar, këngëtarja Nora Istrefi dhe muzikanti Robert Berisha, ka pothuajse tri javë që nuk jetojnë bashkë.
Mgazina.al, merr vesh nga burime të sigurta dhe të afërta me çiftin se tashmë ata janë ndarë.

Gjithnjë sipas këtyre burimeve, merret vesh se Nora ka marr një banesë me qira ne lagjen “Dragodan” në Prishtinë dhe është duke banuar atje së bashku me vajzën e saj Rennean.

Po ashtu siç merr vesh Magazina.al, komshitë e rinjë e kanë parë Norën duke bartur valigjet me gjërat e saj nga vetura për t’i vendosur në banesen e re.
Edhe më të besueshme ndarjen e tyre e bënë pasi Nora nuk kishte uruar për ditëlindjen bashkëshortin e saj Robertin para disa dite në Instagram siç ndodhë zakonisht, ndërsa për festën e “Shën Valentinit” Nora kishte publikuar një fotografi me një dhuratë të cilën nuk e kishte marrur nga Roberti, por nga një kompani e cila merret me organizime të eventëve. Por Roberti para katër ditësh ka publikuar një fotografi të Norës të cilën e mban edhe në profilin e tij në Instagram. Megjithate ata nuk janë parë që një kohë të kenë ndarë momente së bashku përmes fotografive.

Çifti ishin martuar në vitin 2014, pas në lidhje të gjatë, ndërsa u bënë prindër të vajzës Rennea.

Magazina.al nuk ka arritur të marr ndonjë koment nga Nora apo Roberti lidhur me këtë çështje.
rob