Lajmi i fundit,Atentat në Tiranë, vetura hidhet në erë (Video)


Atentat në Tiranë, vetura hidhet në erë (Video)
Autori: Lajmi.net Lajme, Rajoni 0:06, 12 March 2016
Digjet vetura / Ilustrim Digjet vetura / Ilustrim
Një veturë shpërtheu në flakë pas stadiumit “Qemal Stafa”​, në një zonë mjaft të frekuentuar me lokale të njohura, ndërsa dyshimet e para të policisë janë se mund të bëhet djalë për një atentat me bombë të telekomanduar.
Kjo është foto e veturës BMW X5 që u hodh në erë, ndërsa drejtuesi i saj mësohet se është plagosur nga ky shpërthim.

Në momentin e shpërthimit makina ishte duke lëvizur në parkingun e në prej bar-pastiçerive më të njohura dhe të frekuentuara në kryeqytetin shqiptar, “Venezia”, që ndodhet pas stadiumit “Qemal Stafa”.
image5