Lajmi i fundit: Shikoni se si plaçkitet banka midis Prishtinës (Video)

Para pak minutash është raportuar për një plaçkitje të bankës në Prishtinë. Ekskluzivitetin e mbajmë edhe tek momenti kryesor kur ka ndodhur ky akt.Indeksonline ka siguruar videon ku shihen disa persona me maska dhe me kallashnikovë duke kryer vjedhjen në mënyrë spektakolare.E tëra ka ndodhur në pikë të ditës përderisa personat zyrtarë ishin në vendin e punës.
NDIQNI VIDEON ME POSHTE:

Video