LAJMI I FUNDIT: Sapo ndodhi kjo tragjedi kombëtare aeroplani rrëzohet ka te vdekur…

Dy adoleshentë dhe një pilot raportohet se kanë mbetur të vdekur pas rrëzimit të një aeroplani në një kamp veror në Zvicër, thuhet sipas policisë atje.
Incidenti ndodhi në kantonin e ‘Grunbunden’ në lindje të vendit.
Të vdekur mbetën dy 14 vjeçar dhe piloti i aeroplanit, raportoi AFP…per te pare videon kliko ne reklame .. per me shume ndiqe videon me poshte…
Lajmi do të plotësohet me detaje të reja…