LAJMI FUNDIT,Schumacher, nëse nuk ndodh kjo do të jetë i vdekur !!


Ish ngasësi i Formula 1, Michael Schumacher nuk është duke treguar shenja të rikuperimit dhe i nevojitet një mrekulli për të mbetur gjallë.
Michael Schumacher nuk është duke treguar shenja të rikuperimit dhe i nevojitet një mrekulli për të mbetur gjallë.
Ish ngasësi i Formulës 1 vazhdon të trajtohet pas lëndimeve të rënda në tru pas aksidentit të skijimit në alpet franceze më 2013.
Por, “Sport 24” raporton se ish ngasësi kampion i botës do të mbetet gjallë vetëm në rast të një mrekullie, përcjell “Lajmi.net”.
Familja dhe menaxhmenti i tij nuk kanë dhënë lajme të reja mbi gjendjen e tij shëndetësore.
sc