Lajmi fundit,publikohet video e NOIZYT duke e bere me TUNEN kjo video e qoj ndarjen e TUNES DHE COZMAN…


Disa fansa kan publikuar videon e noizyt duke e bere me tunen si dhe thone se kjo video ju dergua cozmanit per at erdhi deri tek ndarja e tunes dhe cozmanit por video eshte fshire menjher mbas 2 oreve nese postohet prap do ta postojme dhe nje per me shume do tju informojme…
noizy