Lajmi fundit,pas ketij veprimi te Shaqirit asnje Shqiptar e asnje Kosovar nuk do ta doje ate..(FOTO)


Më herët Shaqiri në këpucët e tij ka pasur tre flamujt, ndërkohë që nuk ka sqaruar ende se përse ka hequr flamurin kombëtar dhe atë të Kosovës.
Në foton e publikuar shihet emrin i motrës së tij Medina, si dhe flamuri zviceran ka nxitur reagime te tifozët që disa e kanë përkrahur e disa ishin kundër, pasi ishte hequr flamuri kombëtar dhe ai i Kosovës.
Më herët Shaqiri në këpucët e tij ka pasur tre flamujt, ndërkohë që nuk ka sqaruar ende se përse ka hequr flamurin kombëtar dhe atë të Kosovës, shkruan ‘albinfo.ch’.
Shaqiri nuk luajti në dy miqësoret e fundit të Zvicrës, si dhe ndaj Swanseas në Premier League për shkak të një dëmtimi.
sh1

sh2