LAJMI FUNDIT,Një vajzë e re dërgohet e pajetë në spital


Një vajzë 23­-vjeçare ka mbërritur e pajetë në Spitalin e Peshkopisë. Bëhet fjalë për shtetasen D.R. nga Dibra.

Sipas gazetës “Panorama”, e reja vuante nga epilepsia dhe kjo dyshohet se është shkaku që i ka marrë jetën.

Ajo ishte e martuar dhe me fëmijë. Dyshohet se vajza ka pësuar një goditje të rëndë të epilepsisë, që i ka marrë dhe jetën.
P