LAJMI FUNDIT,Martohen Blero dhe Afrona (FOTO+VIDEO)

loading...


Këngëtari Blero Muharremi dhe Afrona Dika duket se i kanë dhënë fund beqarisë.

Kjo bëhet e ditur pas një postimi në Facebook nga modelja, ku nuk kanë munguar as urimet e shumta nga ana e ndjekësve të saj, transmeton Klan Kosova.

Ky lajm vjen pak ditë pasi është konfirmuar shtatzënia e ish bashkëshortes së këngëtarit, Teuta Krasniqit.
BL

loading...

BL1

loading...