Lajmi fundit,cifti me i ri i Estrades GENTA & GENCI I ETNO ENGJUJVE?!! (VIDEO)


Me kengen e fundit Genta dhe ETNON kane thyer gjitha rekordet,por siq shihet ne cdo interviste Genta dhe Genci duket se ishin pershtat per te qene bashke por eshte edhe nje dyshim se keta dy jane bashke per me shume do tju informojme…
Untitled