Lajmi fundit,asnje SHQIPTAR sdo te kishte besuar kete nga BLEONA dhe ARIAN CANI… (FOTO)


Ajo është një seks bomb.
Është kjo këngëtarja nga Shqipëria Bleona Qereti, e cila së fundmi ka publikuar një foto në rrjetin e saj Instagram, transmeton parrotlla.net
Ajo në foto duket se është me Arian Ҫanin, në emisionin tashmë të njohur “Your face sounds familiar”.
Dyshja duken mjaft të hareshëm, dhe në foto kanë dalur mjaft interesant.
Kujtojmë se kjo dyshe para disa viteve kishin ofenduar njëri-tjetrin, dhe madje nuk kishin folur mes vete, ndërsa sot ata janë së bashku madje duke u kënaqur.
Epo, kjo është jeta!/parrotlla.net/
a1

a2