LAJMI FUNDIT: Tronditet Durrësi ka të vdekur në det…

Tronditet Durrësi ka të vdekur në det…

Një 46-vjeçar është gjetur i pajetë në Durrës, 15 metra larg bregut.

Viktima është identifikuar me iniciale I.J dhe dyshohet se është mbytur ditën e djeshme.

Trupi i tij u konstatua sot nga pushuesit në zonën e Kallmit. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të kësaj ngjarje. Shiko videon me poshte.