LAJMI FUNDIT, Atentat ndaj SALI BERISHES??!! (FOTO)


Policia ka rrethuar rrugen ”Mustafa Matohiti” ne Tirane, prane ”Rruges se Elbasanit” pas nje alarmi per vendosjen e nje bombe. Lajmi eshte bere i ditur nga burime brenda Policise. Rruga ne fjale eshte edhe rruga ku banon deputeti i PD-se Sali Berisha.. Sipas burimeve nje telefonate ne sallen operative te Policis ka njoftuar se ne rrugen ne fjale eshte vendosur nje bombe dhe dojne te bejne atentat ndaj ish kryeministrit te Shqiperis Sali Berisha. Por nga konstatimet e para,Policia nuk ka identefikuar ndonje objekt te dyshimte. Megjithate alarmi eshte vlersuar maksimalisht nga Policia edhe pse ne fund doli te ishte i rreme
Foto-Bomba