Lajme të këqija për ish-të burgosurin më të bukur në botë (Foto)

Çfarë do të thotë Jeremy Meeks?
Ai nisi një romancë të re me pasaniken Chloe Green dhe po shijojnë karnavalet në Brazil.

Por ende gruaja legale e Jeremy Meeks, Melisa Meeks ka publikuar në Instagram një fotografi duke shfaqur trupin e saj.

38 vjeçarja, nënë e tre fëmijëve duket në formë derisa nëpërmjet instagramit po tregon se po e rimerr vetën pas ndarjes.