Lajm teper i mire per Thaçin edhe ata qe e duan Thaçin.. Sapo ka ndodhur URIME!!!


Ministri i Sigurimit i Bosnjës dhe Hercegovinës , Dragan Mektiç tha se shërbimet e sigurisë të Bosnjës dhe Hercegovinës dhe Interpolit kanë marr informacion se urdhëraresti për Hashim Thaçin është anuluar, raporton agjensioni i lajmeve FENA, përcjellë Klan Kosova.
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi gjatë fundjavës ka qenë në Sarajevë në samitin e 100 . Mektiç u tha gazetarëve në Sarajevë, tha se, në rast se urdhëraresti do te ishte i vlefshëm, agjensione kompetente te Bosnje-Hercegovinës kishin vepruar sipas standardeve.
_89128100_thaci