Lajm i fundit/ Atentat ne Shkoder,Plumb në kokë ndërsa ecte me makinë, rëndë 35-vjeçari


Një 35-vjeçar mbeti i plagosur pasi u qëllua me armë ndërsa ishte duke udhëtuar me makinë në lagjen “Gjihadol” të qytetit të Shkodrës.

I plagosuri Valter Çoba është dërguar në spitalin e Shkodrës, dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore pasi mësohet se ka marrë një plumb në kokë. Ai është –
a