Labinot Tahiri i përgatit befasi Majlina Kelmendit dhe Nora Gjakovës (Video)

loading...

Nuk kanë të ndalura “çudirat” nga Labinot Tahiri. Këngëtari nga Ferizaji po bën mobilizim që të gjithë nesër të dalin në aeroportin e Prishtinës për ta pritur Majlinda Kelmendin dhe Nora Gjakovën pas sukseseve në Kampionatin Evropian në Rusi.
“Thuaj shoqes e shokut që të dalim neser me lule e me duartrokitje për Majlinden edhe Nora Gjakovën! ????????
I kuptoj mediat, por vetëm le të bëjnë thirje pêr pritjen e këtyre dy vajzave të këtij vendi!
Nuk është problem a ka bërë apel Labi a po a’i, mos e thuani emrin tim po deshët, vetëm që të bëni thirje për nesër.
ju jemi falenderues.
Nesër në mbrëmje, Ora 20:00 Majlinda dhe Nora Gjakova,, arrijnë në ajroportin Adem Jashari!
Nesër do të jem prezent si qytetarë në pritjen e Majlindes dhe të Nora Gjakovës!
Uroj qê nesër do të jenë prezent shumë të rinjë e të reja.
Zoti ju bekoftë” njofton Labi./Indeksonline/
Untitled

loading...

loading...