Ky është vjehrri i Argjentina Ramosajt (FOTO)

ar_1457727593-2536546

Këngëtarja Argjentina Ramosaj ka postuar një fotografi në Instagram ku shihet se është djali i saj dhe vjehrri i saj.

Përmes kësaj fotoje, përpos që e prezantoi vjehrrin e saj, Argjentina tregoi edhe se sa është rritur djali Noah transmeton parrotlla.net

Ndonëse jeta private po i shko shumë mirë, ende nuk dihet nëse këngëtarja  po punon në projekte të reja.

argj