Ky është personi që u vra sot në Deçan


35 vjeçari Ilmi Lufaj është personi i cili u vra sot në Deçan, bëjnë të ditur burime të Gazetës Express.
Lufaj nga fshati Strellcë i Deçanit, u vra në orët e hershme të mëngjesit në qytetin e Deçanit.

Lufaj dyshohet se është vrarë me armë zyrtare nga një polic i stacionit policor të Deçanit. Ende nuk dihen rrethanat dhe arsyet e vrasjes./GazetaExpress
ill_1460972928-9658127