Ky është njëri nga të plagosurit në sulmet në Munih (KUJDES, Pamje të rënda +18)

plala-650x358Një video e tmerrshme nga i plagosur i cili ka mbetur i shtrirë afër vendit ku ka pasur të shtëna. Ai shihet i gjakosur në anën e majtë të shpinës. Sulmi në Munih deri tash ka lënë të vrarë 9 persona dhe 10 të tjerë të plagosur. Sulmi në një qendër tregtare në kryeqytetin bavarez është kryer nga tre persona, të cilët ende nuk janë kapur dhe as identifikuar.
Kujdes! Pamje të rënda

https://dai.ly/x4lfiz2