Ky është momenti kur Frashër Krasniqi grushtoi Milaim Zeken

Debati i ashpër mes dy deputetëve Frashër Krasniqi i VV’së dhe Milaim Zekës të NISMA’s ka eskaluar në dhunë fizike mes tyre.
Ata fillimisht janë fyer rendë me njëri tjetrin, më pas Krasniqi ka gjuajtur me ujë Zeken. Njëjtë ka vepruar edhe Zeka.
Ky është momenti kur ka ndodhur sulmi:
Vazhdo leximin në linkun më poshtë

Vazhdim