Kush tentoi ta vriste Ibrahim Rugovën në disa atentate dhe kush thotë se ai mund të jetë helmuar? (VIDEO)

Kush tentoi ta vriste Ibrahim Rugovën në disa atentate dhe kush thotë se ai nuk ka vdekur nga kanceri por mund të jetë helmuar? Shikojeni dokumentarin “Misteri i vdekjes së Presidentit” (Zona Express) të dielën në ora 20:45 në Klan Kosova. Autor i emisionit Leonard Kerquki
Untitled