Kush është vajza më e kërkuar në internet, detaji sensual në rrobat e saj i “çmendi” të gjithë

Një vajzë meksikane është bërë ndër më të kërkuarat në rrjet, për shkak se doli në rrugë duke treguar një detaj sensual në rrobat e saj.

Daniela Hornedo është ulur me miqtë e saj në dysheme, por përfundoi duke treguar të brendshmet e saj që kanë si detaj një kotele nga pas.

Fotot e vajzës u bënë virale në rrjet dhe të gjithë filluan të postonin me titullin “në kërkim të koteles”.

Kjo e detyroi atë që të mblidhte të gjitha fotot dhe t’i postonte në profilin e saj në Facebook me titullin: Që nga atëherë u bëra virale.