Kush është Uran Badallaj, roja i Kallashit që u rrah mbrëmë (Foto)


Uran Badallaj, një nga rojat e valltares Donjeta Kasumi- Kallashi mbrëmë është zënë në befasi nga një grup personash të armatosur dhe pastaj është rrahur rëndë.

Por, ai duket të jetë person mjaft i rëndësishëm në hierarkin e ‘Cobra’-s, nga disa hulumtime të thjeshta ai ka shoqëri me Hashim Thaçin, e shumë këngëtar tjerë, raporton Bota sot.

Më poshtë disa nga fotot e tij.
uran kallashi1

uran kallashi2

uran kallashi3

uran kallashi4

uran kallashi5

uran kallashi6

uran kallashi7

uran kallashi

largea_kobra-badallaj1454017899