Kush është i riu nga Shkodra që e vrau xhaxhai për motive banale

Mirsad Kuçi është 30-vjeçari i cili u gjend i vdekur disa minuta më parë në oborrin e shtëpisë së tij, pranë teatrit “Migjeni” në Shkodër.
Xhaxhai i tij Bujar Kuçi e ka qëlluar nipin me thikë për motive banale. Sipas informacioneve të para dyshohet se autori i vrasjes ka qenë i dehur.

Autori i ngjarjes është vënë në pranga nga policia dhe grupi hetimor po vazhdnon punën për zbardhjen e ngjarjes.