Kush është biondja bukuroshe që bëri Olsin të harrojë Fiorentinën?

loading...

loading...

Olsi me sa duket ka vazhduar përpara që nga koha kur ishte me Fjorentinën. Ai poston shpesh foto në profilin e tij në Insatgram me vajza të ndryshme disa herë në ditë.

Një herë bjonde e një brune, kush janë vajzat që zgjedh Olsi për të pozuar në foto?

Në fillim ai u mpleks me moderatoren Iva spaho e më pas me një suedeze bukuroshe. Nuk dihet se më kë ka vendosur Olsi të vazhdojë jetën e tij dashurore, por një gjë është e sigurt: opsionet nuk i mungojnë.

Komentet në fotot që ai poston janë të shumta dhe shpesh ka patur edhe ngacmime nga ish-banorët e tjerë të BB poshtë tyre.

Fjorentina nuk është parë ende me ndonjë mashkull pas Olsit, të paktën nuk ka bërë ende asgjë publike.

loading...