Kush e pallon Marina Vjollcën dhe kush janë ata?


Moderatoret, këngëtaret dhe modelet seksi kanë qenë të ftuarat kryesore në intervistën 60 sekondëshe në Prive.

E ftuara e radhës ka qenë moderatorja seksi marina Vjollca. E pyetur se sa herë ka bërë seks në jetën e saj, ajo tha se nuk i ka numuruar
MV