Kush e bënë të ndihet e sigurtë Beatrix Ramosaj (Foto)

7113

Ajo është një këngëtare mjaft e talentuar dhe e bukur. Është kjo Beatrix Ramosaj e cila  edhe pse e re në moshë ka suksese të shumta, transmeton parrotlla.net

Ajo në rrjetin e saj Instagram ka publikuar një foto ku duket me të dashurin e saj dhe së bashku me fotografinë bukuroshja ka lënë edhe një mbishkrim “ Ti më bënë të ndihem e sigurtë, unë të mbajë ty fortë” ka shkruar ajo.

beatrix-1