Kur Wiz Khalifa përshëndeste shokët e tij kosovarë! (VIDEO)


Reperi amerikan me famë botërore Wiz Khalifa është shumë i pëlqyer nga të gjithë.
Ai ka fansa anë e mbanë botës të cilët e pëlqejnë atë dhe e duan stilin e tij të të kënduarit, transmeton parrotlla.net
Në vitin 2005 në këngën “The Realest” të albumit Prince of the City reperi në minutën 0:44 dëgjohet duke përshëndetur shokët e tij nga Kosova, të cilët këngëtari i kishte takuar në Gjermani.
Për më shumë, ju mund të ndiqni videon në vazhdim./parrotlla.net/
Wiz_Khalifa