Kur tërbohen Rihanna dhe Chris Brown (FOTO)

357Të dy janë rilidhur pasi ai e pati rrahur barbarisht.

Megjithatë të dy janë të tërbuar dhe shanset që lidhja e tyre të jetë e gjatë janë të pakta.

Rihanna vazhdon të postojë vazhdimisht foto të saj provokuese, duke acaruar edhe mamanë e saj, Monica, që i ka kërkuar të përmbahet.

Ajo thotë se mamasë ia ka frikën, madje terrorizohet prej saj. Por sërish nuk është ndalur duke sjellë në Instagram foto të çmendura.

Kurse Chris Brown është fotografuar në Beverly Hills duke bërë gjeste të pahijshme.

Pa bluzë, me gjoksin e mbuluar me tatuazhe, ai dukej shumë i tensionuar.<tema>448 633 723