Kur të shikoni si vishet Albana Osmani për të blerë akullore, do ju dalë vetja nga qejfi (FOTO)

Ajo është një ndër moderatoret më seksi të ekraneve shqiptare. Po flasim për bukuroshen e Top Channel, Albana Osmani. Në televizion sigurisht që ajo dhe të gjithë ata që janë pjesë e ekranit duhet të jenë të kuruar deri në detaj.

Por në jetën e përditshme ata mund të jenë pak më ndryshe. Gjithsesi Albana nuk e “lëshon” veten për asnjë moment.

Ajo madje ka postuar një foto në Instagram, ku shfaqet e veshur me një fustan me lule të ngushtë pas trupi që i tregon më së miri format e saj të lakmueshme nga gjinia femërore.

Por me gjithë këtë paraqitje gjejeni pak se ku po shkon Albana? Për të blerë akullore. Ne në fakt e kemi zili Albanën, që gjithmonë është kaq në formë…

FOTO: