Kur një ndeshje të heq mundësinë për t’u bërë milioner, njihuni me shqiptarin më të pafat

Në redaksinë tonë ka mbërritur një tjetër skedinë e çmendur që është luajtur në fundjavë në vendin tonë. Djali nga Tirana ka vendosur 5 euro dhe plot 13 ndeshje në skedinë duke tentuar të fitojë 31 mijë euro.
Rezultati ishte i pabesueshëm pasi 12 prej ndeshjeve dolën të gjitha përveç ndeshjes Southampton-Manchester United.
Ai e kishte luajtur shënojnë të dyja skuadrat dhe lart me gola, ndërsa ndeshja përfundoi 0-1.
Vazhdo leximin në linkun më poshtë

Vazhdim