Kur ky 80-vjeçar kapi kitarën, i mahniti të gjithë (Video)

 

80-guitar-player-edited-750x364

Një 80-vjeçar hyri në një dyqan të kitareve, dhe mahniti të gjithë.

Bob Wood nga Nashville, sapo kishte mbushur 80-vjeç, po kjo nuk do të thotë se ai kishte harruar se si të luante me kitarë.

Madje, ishte e kundërta. Ai duket se vetëm ishte përmirësuar, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni performancën e pabesueshme të Bob në videon e shfaqur më poshtë: