Kur “gatuajnë” Ermali dhe Ledri (Foto)

Ermal Fejzullahu dhe Ledri Vula janë këngëtarë shumë të dashur për publikun, këtë madje e kanë dëshmuar shumë herë.
Ermali si një kryefamiljar dhe baba i cili gjithmonë mundohet të ju qëndojë pranë familjes sigurisht se e ka ‘provuar’ ndonjëherë ndjenjën e kuzhinierit edhe në shtëpi.
Ndërsa Ledri, ani pse nuk është prind, nuk mund të themi që nuk mund ta ketë provuar këtë ndjenjë ndonjëherë.
Ndërsa se si mund të duken që të dy në kuzhinë mund ta vlerësoni nga fotoja e cila po qarkullon nëpër rrjete sociale, e cila me gjasë se është bërë në emisionin ‘Diçka po zihet’.
erm

ledri-1453665095-6604427