Kur bëhen bashkë Fjolla dhe Shkendia (FOTO)

22-1-650x358
Seks “bombat” nga Kosova Fjolla Morina dhe Shkendije Mujaj, përveç se janë mikesha ato nihen edhe për format seksi që kanë, njëra gjoksin dhe tjetra të pasmet.

Kështu ata kanë vendosur ti kënaqin fansat e tyre me një foto ku kanë dalë së bashku, duke treguar format mjaft provokuese.
aa6