Kur Ami i Ermalit “punonte” si kamariere, tundej me minifund dhe “fërkohej” me djem

Tashmë është një biznesmene dhe moderimi ka dalë në plan të dytë.
Amarda Toska e ka filluar karierën e saj si prezantuese në shfaqjen e “Portokalli”, por nuk mbeti vetëm në pjesën e moderimit.
Ajo performoi si balerinë dhe si një nga aktoret e shfaqjes, ku iu desh që hera herës të ndryshonte pamje. Kush nuk është nostalgjik për rolin e saj si “Balerina Bullgare”, kohë kur ajo ishte në formën më të mirë trupore. Në një prej performancave ajo ironizonte videoklipet e asaj kohe, ku vajzat sexy aktronin si kamariere.
Më poshtë është video e kërcimit të saj. I shkon shumë dhe si balerinë, apo jo?
Shikoni Videon me poshte
VIDEO