Kujt po i thotë Dafina: Your Love ?

Kohëve të fundit vazhdon të jetë këngëtarja e cila ka marrë vëmendjen e duhur sidomos të lajmeve rozë, për shkak se flitet për një dashuri të re dhe misterioze.

Dafina Zeqiri sapo ka sjellë një këngë të re me titull ‘Your love’ dhe pritet të sjellë edhe videon e kësaj kënge. Por, duke e ditur se Dafina e ka bërë vetë tekstin e këngës, shumë kush pyet me të drejtë tashmë se dashurisë së kujt i këndon ajo. M.GJ.