Kujdes me bikinit që vishni në plazh, ju doli sheshit. Ja skandalet e VIP-ave (Fotot)

Tashmë është në modë që bikini që jenë sa më të vogla. Por kjo ka një kosto. Jo aq financiare sa morale.

Këta VIP nuk janë treguar të kujdesshëm dhe kanë lënë nam. Shikoni fotot e tyre dhe do të kuptoni pse duhet të tregoheni të kujdesshëm.

Shpesh nga pakujdesia mund te ndodhin gjera te papritura qe mbase mund te ju shpetoje syrit te njerezve perreth por kurrsesi paparaceve

Ne galerine e meposhtme do ju sjellim disa prej incidenteve te njerezve te famshem te cilet kane pasur probleme me bikinit e tyr