Kthehet nga palestra…Djali në Tiranë e pëson keq nga një goditje me top bore (VIDEO)


Dëbora që ra në Tiranë pak ditë më parë, përveç bukurisë dhe gëzimit që solli në mendjet dhe shpirtin e shumë njerëzve, u shoqërua edhe me disa episode të pakëndshme. Njëri nga këto ishte edhe ky që po ju sjellim në vijim. Një djalë po kthehej në këmbë në shtëpi në Tiranë pas stërvitjes në palester kur befas goditet me topa bore nga disa djem. Ai me sa duket humbet kontrollin dhe rrëshket në akull duke u rrëzuar. Nuk dihet nëse ka patur ndonjë dëmtim por sidoqofteë nga pamjet nuk duket shumë e këndshme.