Kryen marrëdhënie në avion, flet gruaja e videos: Ç’bëni kështu, më keni tmerruar jetën

Videoja e një gruaje dhe një burri që ishin duke kryer marrëdhënie seksuale në avion u bë virale në rrjetet sociale dhe duket se nuk është plotësisht e vërtetë.
Protagonistja e videos e ka mohuar këtë gjë edhe pse ka pranuar se në të vërtetë ka qenë e dehur.

Jam tmerruar, asgjë nuk ndodhi. S’kam ndaluar së qari që kur e kam parë. Jam e turpëruar”, është shprehur Tracey Bolton, gruaja në video.

Tracey, 39-vjeçe, është pronare e një dyqani kafeje në Lancaster të Anglisë dhe ka tre fëmijë. Ajo pretendon se jeta e saj është prekur pas këtij skandali.

Në mbrotje të mikes së tij, një i afërm i saj tha për Daily Mail se ajo që është në video nuk është kryerje marrëdhëniesh, por thjesht një kërcim erotik.

Por, duket se kjo bie në kundërshtim, pasi personi që filmoi ngjarjen Kieran Williams ka thënë se djali me të cilin ajo po kryente marrëdhënie bërtiti: “A ka njeri prezervativ?”

Për djalin në video, të quajtur Shaun Edmondson dihet se është shef kuzhine dhe se partnerja e tij 25-vjeçare Jenna Ross është shtatzënë.

Ndiqeni VIDEO